Київщина через об'єктив фотоапарату

Новини

27 липня
25-26 липня у Древньому Києві у "Парку Київська Русь" відбулося святкування Дня Хрещення Русі, Дня святого князя Володимира. Організатори підготували з цього приводу особливо яскраву програму. Все почалося з костюмованого параду історичних персонажів, які передували прийняттю християнства на Русі, а...
20 липня
Центр культури та історії «Парк Київська Русь»  19 липня 2015 року запрошував на святкування Дня Води.
20 липня
Святковий концерт і ярмарок тривали весь день.
20 липня
Центр культури та історії «Парк Київська Русь»  18 липня 2015 року проводив виставку-показ коней історичних порід «Світ коней».
19 липня
19 липня в центральному парку відпочинку вперше проходив День індійської музики.
14 липня
Тут кожен міг поласувати кондитерськими виробами, а також помилуватися шоколадними шедеврами.Свято відбулося за сприяння депутата міської ради Сергія Істоміна.
14 липня
Байкерський пікнік вже п'ятий рік поспіль було організовано Клубом Skulls MC Україна і "Парк Київська Русь". У суботу, 11 липня байкери на "залізних конях" з гуркотом промчали з Києва сучасного до Києва Древнього. Незмінним ведучим програми був автор і актор "Студії Квартал 95" Олександр Пікалов.
14 липня
Маленький Миколка мрійливо спостерігав за ластівками, які літали до своїх гнізд. Які ж вони нудні, думав малий, їдять тільки черв’яків та комах і навіть не підозрюють, що на світі є різні гостинці. Копійчані цукерки, довгі, як олівці, кручені, мережані, пофарбовані різними фарбами копійчані пі...