Новини

30 жовтня
         В приміщенні КУ КОР “Київський обласний центр розвитку туризму” відбулась прес-конференція-презентація на тему “Золоте сузір'я Київщини- комплексна програма туристично-екскурсійного і культурного обслуговування в регіоні та конкурент...
28 жовтня
25 жовтня 2014 року в м.Біла Церква Київської області у парку "Олександрія" пройшовЧемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу.
28 жовтня
Ніжні паростки калини розтоптані німецьким чоботом, а у багнюці змішана земля, ніжне поламане гілля та цвіт. Ще вчора маленький, всіяний білими квітами кущик і затишний двір у звичайному українському селі. А сьогодні – сліди від танків Panzer, спалена земля і зламана доля покоління. Майже п&rs...
27 жовтня
На період осінніх шкільних канікул було призначено додаткові поїзди із Києва до Ужгорода та Івано-Франківська.
24 жовтня
22 жовтня 2014 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулась персональна виставка А.А, Древецького - члена Національної спілки художників України, директора Фастівської школи народної майстерності, Почесного громадянина міста Фастова.
14 жовтня
  Дні пам’яті Героя України, фундатора НІЕЗ “Переяслав” Сікорського Михайла Івановича у Національному Історико-Етнографічному Заповіднику “Переяслав”.  
14 жовтня
Шановні відвідувачі сайту, колеги туристичної сфери, любителі подорожей та активного відпочинку !
14 жовтня
Загадкові і старовинні Змієві вали кількома півкругами оперізують Київ та прилеглі райони Київщини – територіального та політичного ядра Давньоруської держави.