Новини

8 серпня
Яготинщина. Маленькі мальовничі хатинки зі солом’яними стріхами в оточенні різнобарвних мальв, а між ними старовинний розкішний палац Розумовських, біля якого висаджувались виноград і дивні на той час шовковичні дерева.
6 серпня
Юні туристи 12 районів та міст Київщини взяли участь у Всеукраїнській туристській естафеті пам’яті, присвяченій 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.  
4 серпня
В "Українському селі" працює майстерня гончарства де відбувається ексклюзивне виробництво гончарних виробів які можна придбати в сувенірній крамничці. Наразі є унікальна можливість придбати свіжий випал авторських гончарних виробів.
30 липня
Кажуть, над місцем, де колись була побудована і освячена православна церква співають ангели. А почути їхній спів можуть лише люди з чистою відкритою душею. Часом, щоб досягнути духовної та душевної чистоти потрібна важка робота над собою на яку не кожен здатен, а ті які погоджуються нести цей хрест ...
22 липня
Ви наречені, які щиро захоплюються народними традиціями? Ваші друзі поділяють таке захоплення і радо долучаються до традиційного весільного обряду? Тож місце для українського весілля також є - це етнографічний комплекс «Українське село»!
21 липня
Туристичний потенціал Київської області з інтелектуальної точки зору великий. Але ще існує інший вид - паломницький. У селі Райковщина Яготинського району знаходиться Свято-Успенський жіночий монастир. Він відрізняється ідеальною чистотою, затишком і,без сумніву, душевністю і гостинністю ігумені На...
17 липня
З метою популяризації туристичних об’єктів Київської області, представники КУ КОР «Київський обласний центр розвитку туризму» відвідали Бориспіль, Яготин та села Яготинського і Бориспільського районів.
14 липня
6 липня на березі річки Трубіж зібрались справжні поціновувачі народних традицій та любителі купальського дійства різного віку, місцеві жителі та гості з інших куточків України та з-за кордону.