Київщина через об'єктив фотоапарату

Новини

29 січня
З 27 січня у Бориспільському державному історичному музеї,що знаходиться за адресою- м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 89,  проходить виставка «Я в світі щиро працював», присвячена 176-й річниці від дня народження Павла Чубинського, етнолога, фольклориста, поета, гро...
23 січня
22 січня 2015 року на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в Ірпені (вулиця Шевченка) зібралися представники влади, громадськості, школярі, щоб разом відзначити День соборності України.
23 січня
22 січня на Київщині відсвяткували  День соборності України. Це свято з гордістю відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 ...
20 січня
Христос охрестився - в річці Йордані!  
19 січня
Для всього живого велике значення має вода. Вона , якщо чиста, оновлює, живить, надає сил, змиває бруд. Якщо ж брудна, викликає хвороби, які ведуть до смерті. Звичайно, кожна людина приймає водні процедури для очищення тіла.
30 грудня 2014р.
КУ КОР «Київський обласний центр розвитку туризму» провів анкетування відвідувачів обласного туристично-культурного фестивалю «Київщина туристична запрошує. Пропозиції турсезону’2015».
22 грудня 2014р.
20 грудня 2014 року на території Центру культури та історії «Парк Київська Русь» в с.Копачів Обухівського району відбувся обласний туристично-культурний фестиваль: «Київщина туристична запрошує. Пропозиції турсезону’2015».
16 грудня 2014р.
Подивитись на новий підхід у музейній справі прийшло чимало переяславців.