Новини

24 листопада
21 листопада на центральній площі Ірпеня зібралося багато людей, щоб разом відзначити День Гідності і Свободи. 
20 листопада
В Центральному будинку культури пройшов 11-й “Ірпінський кінофестиваль”.
20 листопада
8 листопада 2014 року, в день пам’яті Св. Димитрія Солунського релігійна громада в етнографічному комплексі “Українське село” відзначило своє Храмове свято. На запрошення настоятеля храму прот. Богдана Тимошенка на престольне свято завітав керуючий Переяслав-Хмельницькою і Білоцерк...
18 листопада
    КУ КОР “Київський обласний центр розвитку туризму” на яку покладені повноваження щодо реалізації державної політики в сфері туризму в Київській області має багаторічний досвід з організації туризму та сучасну базу даних туристичних об'єктів Київщини.    ...
15 листопада
15 листопада на перетині вулиць Паламарчука та Грибоєдова урочисто відкрився новий міський сквер.
11 листопада
Село Витачів Обухівського району Київської області вважається одним з найдревніших поселень Полянського князівства і згадується як могутній порт на Дніпрі у південному передмісті Києва за часів Київської Русі.
7 листопада
Київський регіон – це благодатний край туризму та відпочинку, неповторний і мальовничий куточок України. Велич і краса його омита могутніми водами Дніпра, заквітчана лугами, а блакить озер та річок у всі віки вабили погляди туристів.
7 листопада
Київщина – край, багатий на культурну спадщину попередніх поколінь – цінності археологічного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового і художнього значення, які є скарбницею української культури. Велике значення серед вищесказаного відводиться   святим місцям.