Новини

22 липня
Ви наречені, які щиро захоплюються народними традиціями? Ваші друзі поділяють таке захоплення і радо долучаються до традиційного весільного обряду? Тож місце для українського весілля також є - це етнографічний комплекс «Українське село»!
21 липня
Туристичний потенціал Київської області з інтелектуальної точки зору великий. Але ще існує інший вид - паломницький. У селі Райковщина Яготинського району знаходиться Свято-Успенський жіночий монастир. Він відрізняється ідеальною чистотою, затишком і,без сумніву, душевністю і гостинністю ігумені На...
17 липня
З метою популяризації туристичних об’єктів Київської області, представники КУ КОР «Київський обласний центр розвитку туризму» відвідали Бориспіль, Яготин та села Яготинського і Бориспільського районів.
14 липня
6 липня на березі річки Трубіж зібрались справжні поціновувачі народних традицій та любителі купальського дійства різного віку, місцеві жителі та гості з інших куточків України та з-за кордону.
10 липня
1151 рік. Перша згадка про сучасне місто Ржищів - Іпатіївський літопис, в якому згадується Іван-город як фортеця, що захищала підступи до Києва і торговий шлях «з варяг у греки».
7 липня
Відповідно до договору про співробітництво від 27.04.2014 року між Комунальною установою Київської обласної ради “Київський обласний центр розвитку туризму ” та Національним музеєм народної архітектури та побуту України 6 липня КУ КОР “Київський обласний центр розвитку туризму&rdqu...
4 липня
Урочисте закриття 62-го Чемпіонату України з планерного спорту у відкритому класі планерів відбулось 29 червня  на аеродромі «Бузова» Києво-Святошинського району.