Київщина через об'єктив фотоапарату

Новини

2 липня
Серед нагороджених Міжнародною літературною премією “Тріумф” за 2015 р. є кінодокументаліст, тележурналіст, письменник Юрій Анатолійович БАГРЯНЦЕВ. Наш кореспондент узяв інтерв’ю у новоспеченого лауреата.
30 червня
28 червня в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка в м.Біла Церква відбулось святкування Дня Молоді.
30 червня
27 червня у Древньому Києві відбувся конкурс краси і таланту "Міс Київська Русь". За головний титул змагалися талановиті і жіночні, сміливі та елегантні, розумні та активні красуні.
26 червня
КУ КОР «Київський обласний центр розвитку туризму» прийняв участь у фестивалі «Трипільське коло. Вогонь 2015»
24 червня
Її привчали до роботи з дитинства. Вона з мамою прала в річці білизну, готувала їжу, працювала на полі, і все це , незважаючи на втому, робила з щирістю. Вона була сонечком для своїх батьків, завжди ввічлива і співчутлива. Тому її батьки, дивлячись на її посмішку, і самі не відчували втоми.
22 червня
20 та 21 червня  у "Парку Київська Русь" відбулась цікава програма  "Життя середньовічного міста". Гості мали змогу  відчути слов’янську гостинність та  завітати на судноверф – побачити реконструкцію лодії 9-11 століть, дізнатися про процес будівництва суден та спробу...
19 червня
  Міжрегіональний фестиваль народної творчості «Катеринина пісня» (з нагоди вшанування пам’яті та творчості Народної художниці України К.В.Білокур)
19 червня
  6 червня 2015 року у Переяславі завершилась міжнародна першість із тріатлону «Слов’янська хвиля».